Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia bezpłatne oferowane przez przedszkole:

 • Zajęcia dydaktyczne zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego

 • Warsztaty artystyczne (arteterapia) – dzieci wraz z nauczycielami poznają różnego rodzaju techniki
  artystyczne, pracują na materiałach o różnej fakturze i konsystencji. Podczas zajęć wykorzystywane są również materiały niekonwencjonalne. Dzięki takim zabawą rozwijamy w dziecku wyobraźnię, twórcze myślenie oraz zgodną pracę w grupie.

 • Bajkoterapia- codziennie rozwijamy u dzieci twórcze myślenie, umiejętności językowe oraz pobudzamy
  wyobraźnię naszych przedszkolaków min.: poprzez głośne czytanie np.: bajek. Jest to rewelacyjna metoda rozwijająca u dzieci umiejętności językowe, koncentrację uwagi oraz pamięć.

 • Zajęcia rytmiczne – razem z dziećmi „umuzykalniamy świat”. Poznajemy dźwięki, melodie, rytmy, instrumenty. Staramy się sami tworzyć muzykę i się nią bawić. Słuchamy muzyki wybranej zarówno z dziecięcego repertuaru jak i muzyki poważnej. Staramy się ją interpretować własnym ciałem, ruchem, gestem.

 • Spotkania z teatrem – mamy w ciągu roku zaplanowane spotkania z objezdnymi teatrami, również sami rozwijamy wyobraźnie dzieci i wkraczamy razem z nimi w świat teatru przebierając się i odgrywając różnego rodzaju scenki. Również organizujemy uroczystości okazjonalne podczas których dzieci występują przed gronem zaproszonych gości.

 • Zajęcia z języka angielskiego- oswajamy nasze dzieci z językiem angielskim poprzez spotkania z wykwalifikowanym lektorem. Dzieci dzięki piosenkom, rymowankom i zabawom prowadzonym przez lektora w obcym języku w sposób naturalny przyswajają słownictwo, wyrabiają akcent, rozumieją i wykazują potrzebę porozumiewania się w innym języku, a co najważniejsze jest to dla nich wspaniała przygoda i zabawa.

 • Gimnastyka buzi i języka – dzięki rożnego rodzaju ćwiczeniom logopedycznym usprawniamy aparat mowy dzieci. Dążymy do zmniejszenia występowania wad wymowy.

 • Ćwiczenia ogólnorozwojowe- dzieci w wieku przedszkolnym często zaczynają mieć problemy z prawidłową postawą ciała, która w późniejszym wieku owocuje w wady postawy. Aby temu zapobiec codziennie nasi nauczyciele prowadzą ćwiczenia gimnastyczne usprawniające ciało naszym podopiecznym. Gimnastyka obejmuje ćwiczenia wzmacniające mięśnie, stymulujące rozwój fizyczny dziecka i kształtujące poprawną postawę ciała.

 • Gimnastyka korekcyjna – oprócz codziennych ćwiczeń z naszymi pociechami raz w tygodniu prowadzimy ćwiczenia korygujące wady postawy. Wykorzystujemy do tego różnego rodzaju materiały: jeżyki, maty, obręcze, piłki itp.

 • Warsztaty matematyczne – nasi nauczyciele aby udoskonalić sferę matematyczną, prowadzą dodatkowe zajęcia z edukacji matematycznej. Dzieci z radością i ciekawością wkraczają w świat matematyki. Dzięki różnym grom, łamigłówkom, zabawom świat matematyki od najmłodszych lat staje się ciekawy i przyjazny dziecku.

 • Warsztaty z robotyki – to zajęcia prowadzone przez „zakręconego” fascynata robotyką. Podczas zajęć roboty „ożywają” w rękach dzieci. Dzieci razem z nauczycielem konstruują roboty, a następnie wprowadzają go w ruch przez odpowiednie programowanie. Zajęcia z robotyki dają możliwość kształtowania umiejętności matematycznych i informatycznych oraz rozwijają kreatywność.

 • Zajęcia informatyczne - dzieci w naszym przedszkolu pracują na laptopach i tabletach dostosowanych do ich potrzeb. Razem z nauczycielem poznają świat komputeryzacji i dowiadują się jak w świadomy sposób korzystać z niego, z narzędzi XXI wieku, bez których świat nie wyobraża sobie prawidłowego funkcjonowania.

 

 • Logopedia
 • Spotkania z psychologiem

 

        Oprócz zajęć podstawowych w naszej ofercie znajduje się wiele zajęć dodatkowych

 • Warsztaty teatralne
 • Fizyka małego magika
 • Warsztaty kreatywne
 • Taniec
 • Spotkania indywidualne z logopedom