Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DROGI RODZICU ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK. NIE ZWLEKAJ TYLKO PRZYJDŹ I ZAPISZ SWOJE DZIECKO DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!

 • Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 - 6 lat

 • Nabór prowadzony jest przez cały rok do wyczerpania miejsc, dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń.

 • Rodzice chcący zapisać dziecko do przedszkola proszeni są o wypełnienie Karty Zgłoszenia Dziecka w sposób czytelny i kompletny. Kartę Zgłoszenia Dziecka można wypełnić bezpośrednio w placówce, bądź pobrać ją na naszej stronie i dostarczyć do przedszkola bezpośrednio dyrektorowi.

 • Następnie należy uiścić opłatę wpisową (150 zł) jednorazową, która daję gwarancję przyjęcia dziecka do przedszkola. Opłata ta jest wykorzystana na ubezpieczenie dziecka, zaplecze dydaktyczne dla dziecka i podręczniki.

 • Ostatnim etapem naboru dziecka do przedszkola jest podpisanie umowy z dyrektorem placówki określającej zasady świadczenia usług opiekuńczo - dydaktyczno - wychowawczych. Umowa obowiązuje przez jeden rok przedszkolny. Umowę można rozwiązać z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

 

Kontakt

 • Przedszkole MINILANDIA
  Olkusz ul. Jana Kantego 7
  32-300 Olkusz

  Dyrektor - tel. 511 939 589
  Przedszkole - tel. 531 434 588

  Czynne: pn-pt - 6.00 - 18.00

  FORMULARZ KONTAKTOWY